Collection: Holiday Collection

15 products
  • Sun & Swell Foods Gift Card
    Regular price
    from $20.00
    Compared to Grocery
    from $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eco-Friendly Holiday Snack Box (Large)
    Regular price
    $100.00
    Compared to Grocery
    $100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eco-Friendly Holiday Box: Dried Fruits & Nuts
    Regular price
    $100.00
    Compared to Grocery
    $100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eco-Friendly Holiday Snack Box (Small)
    Regular price
    $50.00
    Compared to Grocery
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cacao Dusted Almonds (1 lb)
    Sun & Swell | Cacao Dusted Almonds
    Regular price
    $18.00
    Compared to Grocery
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holiday Spiced Cashews (1 lb)
    Regular price
    $17.50
    Compared to Grocery
    $17.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot Cacao (14 oz)
    Regular price
    $10.00
    Compared to Grocery
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holiday Spiced Pecans (12 oz)
    Regular price
    $17.00
    Compared to Grocery
    $17.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppermint Mocha Bites (14 oz)
    Regular price
    $16.00
    Compared to Grocery
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Spice Cookie Bites (14 oz)
    Regular price
    $15.00
    Compared to Grocery
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Cinnamon Energy Balls (14 oz)
    Regular price
    $14.00
    Compared to Grocery
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Spice Bites (1.6 oz) - 6 Snack Packs
    Regular price
    $20.00
    Compared to Grocery
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppermint Mocha Bites (1.6 oz) - 6 Snack Packs
    Regular price
    $20.00
    Compared to Grocery
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Cinnamon Bites (1.6 oz) - 6 Snack Packs
    Regular price
    $20.00
    Compared to Grocery
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holiday Energy Bites (1.6 oz) - 6 Snack Packs
    Regular price
    $20.00
    Compared to Grocery
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out